Çocuk Kostümleri | Abiye Kostümler | Prenses Kostümleri

Çocuğunuz bir kostüme ihtiyaç duyuyorsa, doğru yere geldiniz! Çocukların çok çeşitli farklı ilgi alanlarına sahip olduğunu biliyoruz, bu nedenle onlara mümkün olduğu kadar çeşitli konseptlere uygun abiye çocuk kostümleri hazırlıyoruz.
 
Dinlediği masaldaki pamuk prenses veya izlediği çizgi filmdeki Elsa kostümüne kadar en yeni stiller ve tasarımları seçerek alışveriş yapabilir veya daha klasik bir temaya sadık kalabilirsiniz. Her iki durumda da, sizi ve çocuğunuzun sevdiği bir şey bulacağını biliyoruz!
 
İster davette veya doğum günü partisi için kullanılıyor olun, eşsiz ve birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen ürünlerimiz ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz.

Ürünlerimizin tamamı kendi tasarımımız ve kendi atölyemizde üretilmektedir. Tüm ürünlerimizde çocukların cildini tahriş etmemesi için astar kullanıyoruz, böylelikle miniklerin cildine kumaşlar temas etmiyor ve hassas ciltlerini kaşındırmıyor. Çocuk kostümlerinin eteklerinde en az 4 kat tül kullanıyoruz bu etekler bazı ürünlerde 7 kata kadar çıkmaktadır.